KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16694360
nr 1669 4360
Oidentifierad Konstnär, Komposition, Signerad. FH. Olja på duk, 100x120 cm, yttermått inklusive ram: 105x125 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 16 december 2024
kl 18:32:06
700 kr
1.300 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr